سال نو میلادی

ویزای دبی :
کشور امارات کشوری‌ است که سال‌هاست در حال کار و سرمایه گذاری بر روی صنعت گردشگری خود می‌باشد و از آن نتیجه خوبی نیز گرفته است. امروزه کشور امارات یکی از کشورهای پرطرفدار برای گردشگران است و سالانه تعداد بسیاری از افراد به این کشور سفر می‌کنند. کشور امارات در میان ایرانیان نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است و به واسطه نزدیکی به ایران می‌تواند یک مقصد مناسب برای ایرانیان باشد. اما شهروندان کشور ایران برای ورود به امارات نیازمند ویزا هستند. در نوشته‌ای که پیش روی شماست مطالبی را برای شما جمع آوری کرده‌ایم که می‌تواند برای کسانی که قصد سفر به کشور امارات دارند مفید باشد.

ویزای توریستی عادی: با اخذ این نوع ویزای دبی، شما می‌توانید کمتر از 15 روز در دبی اقامت داشته باشید.هزینه این ویزا 275 درهم است.

ویزای توریستی فوری : صدور این ویزا به صورت فوری میباشد و با اخذ این نوع ویزای دبی، شما می‌توانید کمتر از 15 روز در دبی اقامت داشته باشید هزینه این ویزا 380 درهم میباشد
ویزای توریستی یک‌ماهه: با اخذ این نوع ویزای دبی شما می‌توانید از 1 تا 30 روز در دبی اقامت داشته باشید. هزینه این ویزا 380 درهم میباشد .
ویزای توریستی یک‌ماهه چند بار ورود: با اخذ این نوع ویزای دبی شما می‌توانید در طول یک‌ماه هر چند بار که بخواهید به دبی رفت و آمد داشته باشید . هزینه این ویزا 810 درهم میباشد .
ویزای توریستی سه‌ماهه: با اخذ این نوع ویزای دبی شما می‌توانید از 1 تا 90 روز در دبی اقامت داشته باشید. این نوع ویزا غیرقابل تمدید است. هزینه این ویزا 810 درهم میباشد .
ویزای توریستی سه‌ماهه چند بار ورود: با اخذ این نوع ویزا شما می‌توانید در طول سه ‌ماه هر چند بار که بخواهید به دبی رفت و آمد داشته باشید. هزینه این ویزا 1810 درهم میباشد .